ATS panely

Technické informace

Chci vědět více

Krel Central a.s. je výrobcem certifikovaných jednotek ATS RG10 a RG30 pro automatické starty benzínových elektrocentrál výrobců HONDA, BRIGGS&STRATTON a vybraných naftových elektrocentrál (např. KUBOTA, LISTER PETTER, CUMMINS, PERKINS).

Automatické řízení elektrocentrály Krel Central a.s.
  • Vyrábíme a dodáváme sofistikovaná řešení pro zálohování dodávek elektrické energie pro firmy i domácnosti.
  • Dodáváme automatické záložní elektrocentrály, s použitím certifikovaných jednotek řady ATS RG10 a RG30 pro automatický start elektrocentrál, provádíme jejich instalaci a servis.
  • Dodáváme benzínové elektrocentrály MiT Plzeň s nejmodernějšími motory HONDA, Honda řady EM a EU, BRIGGS & STRATTON řady PROMAX.
Technický popis záložních elektrocentrál s automatickým startem

Námi navržené a vyráběné řídící jednotky pro automatický start elektrocentrál ATS RG10/30 jsou vybavené konzolí s dvouřádkovým displejem v češtině, kterým lze automaticky i ručně ovládat anebo testovat připojenou elektrocentrálu. Na displeji je signalizován stav a napětí sítě a další technologické stavy záložního zdroje.

Řídící jednotky ATS řady RG jsou určeny pro většinu průmyslových elektrocentrál renomovaných výrobců.
Obsluha ATS panelu Mobilní verze obsluhy ATS panelu Stín obsluhy ATS panelu

Základní funkce automatických přepínacích panelů řady RG

Základní vybavení řídící jednotky řady RG

Schéma připojení
Řídící panel pro automatický start elektrocentrál – ATS RG10/30 s jednotkou RX500

Řídící panely RG10/30 osazené jednotkou RX500 slouží k zajištění automatického startu elektrocentrály po výpadku napětí elektrické sítě a přepnutí elektrocentrály k zálohované síti a po znovunaběhnutí el. napětí jejímu korektnímu odpojení. Jednotka je řízena mikroprocesorem a ovládá se přes konzoli s dvouřádkovým LCD displayem (čeština). Tyto jednotky jsou výsledkem vlastního vývoje s využitím dlouhodobé zkušenosti z minulých aplikací a jsou základním řídícím prvkem námi upravených a dodávaných elektrocentrál s automatickým startem.

Všechny naše zařízení mají platné certifikáty EZÚ a CE.

Zajišťujeme kompletní záruční a pozáruční servis vč. poradenství.

Schéma připojení